Ліцензія на провадження господарської діяльності з поводження з небезпечними відходами
Строк надання послуги:

10 робочих днів з дня одержання органом ліцензування заяви про отримання ліцензії.

Вартість:

1 прожитковий мінімум для працездатних осіб, що діє на день прийняття органом ліцензування рішення про видачу ліцензії.

Підстави для одержання адміністративної послуги:

1. Відправлення заявки через ЕкоСистему

2. Заява про отримання ліцензії та документи передбачені Законом України "Про ліцензування видів господарської діяльності" та Ліцензійними умовами.

Перелік документів, необхідних для отримання адміністративної послуги, а також вимоги до них

1. Заява про отримання ліцензії за формою згідно з додатком 1 до Ліцензійних умов.

2. Відомості за підписом здобувача ліцензії про наявність матеріально-технічної бази, необхідної для провадження господарської діяльності з поводження з небезпечними відходами (за формою згідно з додатком 2 до Ліцензійних умов), разом з копіями підтвердних документів, засвідченими печаткою (за наявності) та підписом керівника суб'єкта господарювання, що дають можливість її ідентифікувати, а також копіями документів, що підтверджують право власності або оренди на зазначену матеріально-технічну базу, засвідченими печаткою (за наявності) та підписом керівника суб'єкта господарювання.

3. Відомості про наявність декларації безпеки і плану локалізації та ліквідації аварії на об'єкті (у разі внесення об'єкта до Державного реєстру об'єктів підвищеної небезпеки) у довільній формі.

4. Відомості за підписом здобувача ліцензії про наявність власних або орендованих виробничих площ (приміщень), необхідних для провадження господарської діяльності з поводження з небезпечними відходами, разом із копіями документів, що підтверджують право власності або оренди на виробничі площі (приміщення), за формою згідно з додатком 3 до Ліцензійних умов.

5. Відомості про наявність документів дозвільного характеру за формою згідно з додатком 4 до Ліцензійних умов.

6. Перелік небезпечних відходів та операцій поводження з ними, на які отримується ліцензія, із зазначенням кодів, наведених у додатках VIII, IX до Базельської конвенції про контроль за транскордонними перевезеннями небезпечних відходів та їх утилізацією/видаленням.

7. Повідомлення про результати ідентифікації об’єктів підвищеної небезпеки у порядку, визначеному постановою Кабінету Міністрів України від 11 липня 2002 р. № 956 “Про ідентифікацію та декларування безпеки об’єктів підвищеної небезпеки” (Офіційний вісник України, 2002 р., № 29, ст. 1357).

8. Копія, засвідчена печаткою (за наявності) та підписом керівника суб'єкта господарювання, паспорта місця видалення відходів (у разі здійснення видалення чи захоронення небезпечних відходів).

9. Копія, засвідчена печаткою (за наявності) та підписом керівника суб'єкта господарювання, реєстрової карти об'єкта оброблення та утилізації відходів за встановленою формою.

10. Копія, засвідчена печаткою (за наявності) та підписом керівника суб'єкта господарювання, технологічного регламенту.

11. Копія паспорта керівника здобувача ліцензії (або довіреної особи) із відміткою органу державної податкової служби про повідомлення про відмову через свої релігійні переконання від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків (подається тільки фізичними особами – підприємцями, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідний орган державної податкової служби).

12. Опис документів, що подаються для одержання ліцензії, у двох екземплярах, за формою встановленою додатком 5 до Ліцензійних умов.

Перелік підстав для залишення заяви про отримання ліцензії без розгляду

1. Підписані документи, що додаються до заяви для отримання ліцензії, подані не в повному обсязі.

2. Заява або хоча б один з документів, що додається до заяви про отримання ліцензії:

підписаний особою, яка не має на це повноважень;

оформлений із порушенням вимог Закону України "Про ліцензування видів господарської діяльності", складений не за встановленою формою або не містить даних, які обов'язково вносяться до них згідно Законом України "Про ліцензування видів господарської діяльності".

3. Подання заяви з порушенням строків, передбачених Законом України "Про ліцензування видів господарської діяльності".

4. Відсутність у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань відомостей про здобувача ліцензії (суб'єкта господарювання) або наявність відомостей про державну реєстрацію його припинення.

5. Наявність інформації про здійснення контролю за діяльністю суб’єкта господарювання у значенні, наведеному у статті 1 Закону України "Про захист економічної конкуренції", резидентами держав, що здійснюють збройну агресію проти України, у значенні, наведеному у статті 1 Закону України "Про оборону України".

Перелік підстав для відмови у наданні адміністративної послуги

1. Встановлення невідповідності здобувача ліцензії ліцензійним умовам, встановленим для провадження виду господарської діяльності, зазначеного в заяві про отримання ліцензії.

2. Виявлення недостовірності даних у підтвердних документах, поданих здобувачем ліцензії. Виявленням недостовірності даних у підтвердних документах, поданих суб'єктом господарювання до органу ліцензування, є встановлення на момент подання документів здобувачем ліцензії чи ліцензіатом наявності розбіжності між даними, наведеними у них, та фактичним станом цього суб'єкта господарювання. Не вважаються недостовірними дані, підстава наведення яких суб'єктом господарювання не могла бути для нього завідомо неналежною.

3. Наявність в Міністерстві захисту довкілля та природних ресурсів України інформації про рішення суду щодо здобувача ліцензії, що забороняє йому провадити окремий вид господарської діяльності, що підлягає ліцензуванню, та набрало законної сили відповідно до статті 255 Кодексу адміністративного судочинства.

Результат надання адміністративної послуги

1. Видача ліцензії на провадження господарської діяльності з поводження з небезпечними відходами.

2. Залишення заяви про отримання ліцензії з поводження з небезпечними відходами без розгляду.

3. Відмова у видачі ліцензії на право провадження господарської діяльності з поводження з небезпечними відходами.

Корисні посилання
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux