5 жовтня ми покажемо як реєструвати установки в Єдиному реєстрі з моніторингу, звітності та верифікації викидів парникових газі.
Тож чекаємо всіх бажаючих о 15:00 на онлайн платформі за посиланням
6 жовтня детально поговоримо про реєстрацію об’єктів в Національному реєстрі викидів та перенесення забруднювачів. Початок діалогу о 12:00 за посиланням
Нагадаємо, ще у квітні цього року Міндовкілля запустило у тестовому режимі сервіс реєстрації установок в Єдиному реєстрі з моніторингу, звітності та верифікації викидів парникових газів на ЕкоСистемі.
Це означає, що підприємства можуть самостійно зареєструвати установку, скоригувати дані або скасувати реєстрацію в режимі peopleless, тобто без чиновника. При цьому замість 10 робочих днів на всю процедуру витрачають лише 10 хвилин. Наразі в Єдиному реєстрі з моніторингу, звітності та верифікації викидів парникових газів зареєстровано 482 установки.
У червні поточного року Уряд затвердив Порядок ведення Національного реєстру викидів та перенесення забруднювачів. Реєстр функціонуватиме як зручний онлайн-сервіс на ЕкоСистемі. Таким чином Україна виконує важливу частину своїх міжнародних зобов’язань – за Оргуською конвенцією та за Протоколом про реєстри викидів та перенесення забруднювачів. І це суттєвий крок на шляху до євроінтеграції.
Вже за два роки український Національний РВПЗ буде інтегрований з Європейським. Україна зможе обмінюватися актуальними, верифікованими даними з компетентним органам Європейського Союзу та синхронізувати власну довкіллєву політику із європейською.