Дозвіл на імпорт та експорт зразків видів дикої фауни і флори, сертифікатів на пересувні виставки, реекспорт та інтродукцію з моря зазначених зразків, які є об’єктами регулювання Конвенції про міжнародну торгівлю видами дикої фауни і флори, що перебувають під загрозою зникнення (за винятком осетрових видів риб і виробленої з них продукції)
Строк надання послуги:

Протягом 30 днів

Вартість:

Безоплатно

Підстави для одержання адміністративної послуги:

Заява для отримання дозволу на імпорт та експорт зразків видів дикої фауни і флори, сертифікатів на пересувні виставки, реекспорт та інтродукцію з моря зазначених зразків, які є об’єктами регулювання Конвенції про міжнародну торгівлю видами дикої фауни і флори, що перебувають під загрозою зникнення

Документи для подання заявки

1. Заява для отримання дозволу на імпорт та експорт зразків видів дикої фауни і флори, сертифікатів на пересувні виставки, реекспорт та інтродукцію з моря зазначених зразків, які є об’єктами регулювання Конвенції про міжнародну торгівлю видами дикої фауни і флори, що перебувають під загрозою зникнення.

2. До заяви додаються документи, що підтверджують походження зразка та законність набуття його у власність або володіння та користування. Залежно від способу набуття зразка у власність або володіння та користування подаються такі документи:

 • витяг з державної книги племінних тварин або журналу реєстрації штучного розведення тварин, вирощування рослин із зазначенням дати і місця розведення чи вирощування, племінних номерів та власних кличок тварин (у разі наявності), а у разі, коли зразок належить до виду, який включено до додатка І Конвенції про міжнародну торгівлю видами дикої фауни і флори, що перебувають під загрозою зникнення, – дані про його батьківські особини до другого покоління;
 • засвідчені в установленому порядку копії цивільно-правових договорів, інших правочинів, за якими зразок набутий у власність або володіння та користування;
 • копія дозволу Адміністративного органу країни, до якої експортується або реекспортується зразок, якщо він належить до виду, включеного до додатка І Конвенції про міжнародну торгівлю видами дикої фауни і флори, що перебувають під загрозою зникнення.

3. У разі експорту особливо цінних живих зразків (як правило, видів, включених до Додатку І про міжнародну торгівлю видами дикої фауни і флори, що перебувають під загрозою зникнення або видів, які чутливі до умов транспортування та зміни умов утримання, Адміністративний орган України може додатково вимагати від заявника подати документи, що підтверджують згоду імпортера на імпорт таких зразків та наявності у нього належних умов для їх утримання.

4. У разі існування потенційної загрози виживання виду внаслідок міжнародної торгівлі його зразками дозвіл або сертифікат видається за наявності позитивного висновку відповідного наукового органу України з питань виконання Конвенції про міжнародну торгівлю видами дикої фауни і флори, що перебувають під загрозою зникнення.

5. Для отримання сертифіката на реекспорт зразка заявник подає заяву, до якої додається копія дозволу на експорт зразка в Україну або сертифіката на реекспорт, що видані Адміністративним органом країни, звідки зразок експортується в Україну.

6. У разі реекспорту зразка, який експортований в Україну з країни, що не є стороною, заявник подає також копію дозволу на його експорт, виданого компетентним органом цієї країни.

7. У разі коли заявник після повернення невикористаного дозволу або сертифіката, строк дії якого закінчився, подає заяву про видачу йому такого самого дозволу або сертифіката на новий строк, до зазначеної заяви ним додається документ, що підтверджує згоду імпортера на отримання зразка, на експорт або реекспорт якого видається відповідний дозвіл або сертифікат.

8. Умовою видачі сертифікату на пересувну виставку є реєстрація зразків, які є частиною цирку, пересувної виставки та об'єктом регулювання Конвенції про міжнародну торгівлю видами дикої фауни і флори, що перебувають під загрозою зникнення, в Адміністративному органі України.

Порядок та спосіб подання документів

Особисто або поштою.

Підстави для відмови

1. Подання заявником неповного пакета документів, необхідних для одержання документа дозвільного характеру, згідно із вимогами Порядку видачі дозволів на імпорт та експорт зразків видів дикої фауни і флори, сертифікатів на пересувні виставки, реекспорт та інтродукцію з моря зазначених зразків, які є об’єктами регулювання Конвенції про міжнародну торгівлю видами дикої фауни і флори, що перебувають під загрозою зникнення, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 липня 2007 року № 953.

2. Виявлення в документах, поданих заявником недостовірних відомостей.

3. Негативний висновок за результатами проведених експертиз та обстежень або інших наукових і технічних оцінок, необхідних для видачі документа дозвільного характеру.

Результат

Видача дозволу на імпорт та експорт зразків видів дикої фауни і флори, сертифікатів на пересувні виставки, реекспорт та інтродукцію з моря зазначених зразків, які є об’єктами регулювання Конвенції про міжнародну торгівлю видами дикої фауни і флори, що перебувають під загрозою зникнення (за винятком осетрових видів риб і виробленої з них продукції).

Відмова у видачі дозволу на імпорт та експорт зразків видів дикої фауни і флори, сертифікатів на пересувні виставки, реекспорт та інтродукцію з моря зазначених зразків, які є об’єктами регулювання Конвенції про міжнародну торгівлю видами дикої фауни і флори, що перебувають під загрозою зникнення (за винятком осетрових видів риб і виробленої з них продукції).

Дозволи або сертифікати для ввезення (імпорту) в Україну зразків CITES видаються лише на зразки видів, занесених до Додатку I CITES.

Способи отримання відповіді

1. Дозвіл на імпорт та експорт зразків видів дикої фауни і флори, сертифікати на пересувні виставки, реекспорт та інтродукцію з моря зазначених зразків, які є об’єктами регулювання Конвенції про міжнародну торгівлю видами дикої фауни і флори, що перебувають під загрозою зникнення, відмова у видачі документа дозвільного характеру видаються особисто заявникові або представнику за довіреністю або надсилається заявникові поштою.

2. Відмова у видачі дозволу на імпорт та експорт зразків видів дикої фауни і флори, сертифікатів на пересувні виставки, реекспорт та інтродукцію з моря зазначених зразків, які є об’єктами регулювання Конвенції про міжнародну торгівлю видами дикої фауни і флори, що перебувають під загрозою зникнення, надсилається заявникові поштою.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux